Rezervujte si kurz angličtiny

Rezervování kurzu v Central School of English je jednoduché a bez rizika díky naší No-Risk garanci.
Book an English course in Dublin Garantujeme vám, že jakékoli kurzovné nebo zálohy za kurz placené předem vám bude vráceno, pokud se po zúčastnění vaší první lekce (tj. po dvouhodinové zkušební lekci) rozhodnete z jakéhokoli důvodu nepokračovat v kurzu. Protože limitujeme počet studentů ve třídě (maximální počet studentů ve třídě je devět), požadujeme, aby studenti, kteří si chtějí rezervovat kurz dopředu (např. pokud přijíždějí do Irska ze zahraničí), zaplatili desetiprocentní zálohu z ceny kurzu. Tato záloha je plně vratná v souladu s podmínkami naší No-Risk garance, pokud se student rozhodne nepokračovat ve studiu na naší škole. Upozorňujeme, že záloha není vratná, pokud se student nedostaví na zkušební lekci. Jakmile obdržíme vaší rezervaci, pošleme vám instrukce, jakým způsobem můžete zálohu zaplatit. Zbytek kurzovného se stane splatným na  počátku kurzu, po zkušební lekci. Je možné jej zaplatit hotově, online (Paypalem nebo kreditní či debetní kartou) nebo bankovním převodem. Kurz si můžete rezervovat jednoduše vyplněním formuláře dole, případně nás můžete kontaktovat telefonicky nebo Skypem.

Máte-li před samotnou rezervací nějaké doplňující otázky – nevadí – použijte ten samý formulář a jednoduše se zeptejte. Pokud jste již v Dublinu a rádi byste před rezervací kurzu vyzkoušeli lekci, pak jen vyplňte formulář zkusit lekci zdarma.

Fill out my online form.

Sharing is caring!